Štěstí ve hře (03.10.2013)

Zdravím, možná si pamatujete, jak jsem se o Vánocích zmínil o skvělém Euro Truck Simulátoru 2, který jsem dostal. Doteď je to jedna z mých nejoblíbenějších her, která se perfektně hodí na odreagování po těžkém dnu (teda hodila, dokud mně neodešla grafika, o které se zmiňuju už ve třetím článku po sobě). Potěšila mě informace, že autoři připravují celý datadisk/rozšíření Na východ!, které bude obsahovat spoustu nových měst z Česka, Slovenska i okolních států. Bohužel ale momentálně všechny peníze plánuju vložit do nové grafiky, takže jsem se obával, že si datadisk nebudu moct koupit.

Naštěstí se na webu Truckgame.cz objevila soutěž o právě tento datadisk. Soutěžilo se každý den, a díky menší účasti (kolem 50ti správných odpovědí denně) byla šance na výhru celkem vysoká. Samozřejmě jsem sázel na svoji zručnost v porušování pravděpodobnosti a stalo se, že jsem vyhrál (nejspíš i díky GreenManovi, který se zúčastnil a ovlivnil tak správné rozložení náhodného výběru :D). Další ještě nepravděpodobnější zajímavostí je, že jsem vyhrál v den svých narozenin :D. Skoro to vypadá, jako by mě tento dárek poslali z nebe. K datadisku jsem dostal i Scania Truck Driving Simulator, takže mě musí mít nahoře hodně rádi :)

Ale protože je ETS2 hra založená na poklidné jízdě, během které člověk vychutnává okolní prostředí, chci s datadiskem počkat až na Vánoce, protože na nejnižší detaily to nemá smysl hrát. Ale možná vyzkouším Scania Simulátor.
Takže ve výsledku mně 3x stačila jako dárek jediná hra - minulé Vánoce plná verze, na narozeniny datadisk Na východ! a na vánoce si ho konečně zahraju :D