Shrnutí děje (22.06.2012)

Zdravím. Blíží se konec roku (školního, vzhledem k šílenému oteplení bych byl na chvíli radši, kdyby končil kalendářní rok a na chvíli byla zima). Takže by se hodilo aspoň trochu jej shrnout.

Ikdyž mám dost velké nedostatky například v matematice, nakonec na vysvědčení nebudu mít 4 z ničeho. Což je dost překvapivé, protože na minulé škole jsem měl známky mnohem horší a probírané učivo bylo mnohem lehčí. Samozřejmě nemyslím odborné předměty. Takže jsem se přesvědčil, že hlavně u té matematiky byl problém jinde, než ve mně, protože teď bezchybně umím věci, které mně dřív nevysvětlili. Do školy sice chodím velmi nerad, ale když už musím, jsem rád, že můžu chodit do této.
Ale dost o škole, radši něco z vývoje Warped Times Pres3nt. Je hotovo asi 6 levelů. Zároveň jsem se pokusil začít psát něco jako knížku - Warped Times: Příběh kamene, kde sepisuju celý příběh. Bohužel mě psaní vůbec nejde, takže to spíš bude sloužit jenom jako materiál do hry. Při vývoji mám ale problémy s designem levelů a vymýšlením nových prvků, aby hratelnost stála za to. Proto postupuje vývoj pomalu. Navíc mně hrozně unavuje škola, takže když zrovna není horko, jako tento týden, většinu dne prospím.

Dál jsem nedávno našel pěkný plugin do 3DS Maxe pro snadnou tvorbu Carmageddon 2 tratí. V blízké době bych to chtěl určitě zkusit, bohužel jako vždycky nemám dostatečnou výdrž a vždycky to vzdám.

Nakonec už jenom zmíním knížku Assassins Creed: Tajná křížová výprava, kterou jsem si koupil před týdnem a aktuálně jsem uprostřed. Hrozně se mně líbí tento styl herních knížek. Podobně jako u Crysis: Legie mě knižní zpracování baví mnohem víc, než herní. Ale je potřeba to brát jako doplněk k samotným hrám. Jen mě mrzí, že za týden jsem už v polovině, takže za chvíli zase nebudu mít co číst. O knížce určitě ještě napíšu podrobněji. 

To je vše, na co jsem si vzpomněl a co jsem chtěl napsat. Vím, zase nic extra zajímavého. Příště asi napíšu o mých plánech na prázdniny - ale netěšte se, bude to ještě nudnější, než dnešní článek :D