Špatný den a bouřka (19.04.2012)

Je zajímavé, jak některé dny dokáží zkazit skoro všechno, co se dá a sejde se v nich tolik neštěstí. Jeden z nich je zrovna čtvrtek 19.4.

Už ráno, když jsem vstal o 15 minut později, mně cosi říkalo, že tento den nebude stát za nic. On sice málokterý den vůbec za něco stojí, ale tento byl opravdu debilní. Takže jsem musel jet jiným autobusem, který byl plný až po okraj (možná i přes), takže jsem si ani během cesty nepospal. Přitom nám hrála příšerná hudba.
Ve škole se samozřejmě nedařilo o nic líp. Nesplněný úkol, o kterém jsem ani nevěděl, test z geometrie, kdy jsem nebyl schopný ani narýsovat opsanou kružnici v trojúhelníku. V chemii jsem dostal minulý test, 4. Proboha, k čemu mě bude chemie? Ani trochu mě to nebaví. Navíc jsem zjistil, že jsem asi ztratil sešit s úkolem, který jsem dělal minulý pátek 2 hodiny. Další předměty  byly  sice bez postihů, ale stejně jsem byl už dostatečně otrávený. 

Po návratu domů jsem zjistil, že můj redakční systém včera odstavil web, o kterém jsem všude rozhlašoval, že už je v provozu. Zbytečně, nikdo se tam nedostal. Neumím prostě napsat ani kus blbého kódu správně. Navíc mně od práce na Warped Times odradila část vlastního týmu.

Už teď se z toho všeho, jak jsem nic nezvládl, cítím hodně špatně, a ke všemu mě přestalo fungovat sluchátko, takže si k večeru nemůžu pustit oblíbenou hudbu.

Jediná pozitivní zpráva, se kterou se můžu chlubit, je první letošní bouřka, která mě teda v tento den zachránila. Ikdyž blesky skoro nebyly a neudělal jsem tak žádný zajímavý záběr, pro začátek stačí.


Teď ale vůbec nemám chuť zítra zase vstávat a 6 hodin strávit ve škole. Takový den dokáže opravdu potěšit.