Nový web? (23.10.2011)

Dodatek: Omlouvám se za rozhození textů, chvíli to tak musí zůstat než dokončím novou verzi. Jde jenom o hlavní stránku, ostatní jsou v pořádku.

Už je to dlouho, co jsem spustil moje stránky. Už před časem jsem si všiml, že jejich vzhled je už postarší a hlavně mě cosi říkalo, že jsem se za tu dobu možná trochu v nečem zlepšil.

Ale zatím jsem se věnoval práci na stránkách pro kamarady, obchod nebo jiným projektům, a jak to tak bývá, na vlastní prezentaci na internetu jsem neměl čas.
A? dnes večer, když jsem se rozmýšlel, jestli se učit do školy nebo dělat jiné aktivity, jsem se rozhodl, že zkusím navrhnout nový vzhled. (jako vždy učení nevyhrálo, ale to sem nepatří)

Pokud se podaří a vzhled bude aspoň trochu vypadat, rozjedu ho na nové verzi redakčního systému StormPHP. Protože jsem se na verzi 0.1 učil, nevěděl jsem, jak mám RS správně udělat. To sice nevím ani teď, ale vím už, jak ho udělat líp než minule. Proto ho začnu dělat celý znovu. Jenom nevím, jestli jeho verzi nazvu 0.2 nebo spíš 1.0, protože na předchozí verzi navazovat nebude.

Tak snad se to podaří a brzy bude nový lepší vzhled, když už sem chodíte, ať tak moc netrpíte :D