Carmageddon Centrála s vlastním RS (03.08.2011)

Ani nevím proč jsem vlastně chtěl vždycky vytvořit herní stránky, na které by lidi chodily pro nejnovější informace. Vždycky jsem chtěl udělat něco velkého, kde by se scházeli návštěvníci, psali komentáře k novinkám nebo diskutovali o hře. Možná kvůli slávě, nebo po sobě chci zanechat nějaký odkaz. Nedávno byl oznámen Nový Carmageddon, a já si všiml, že v česku nejsou stránky věnované této sérii, které by informovali o každé novince z vývoje. Chtěl jsem zkusit takový udělat.
Jenže jsem neuměl PHP a hlavně mysql, abych udělal vlastní redakční systém, a wordpress neuměl (nebo já v něm neuměl) rozdělení webu do několika herních sekcí. Myšlenka založit Carmageddonu centrálu mě ale nechtěla opustit, a tak jsem se pořád zkoušel pomalu psát redakční systém, i přes problémy, kterých nebylo málo. Nakonec se to ale povedlo, dal jsem dohromady celkem fungující RS. Ne dokonalý, má plno chyb a nedostatků, ale funguje. v Dalších verzích ho třeba zase zlepším.

A tak jsou Carmageddon stránky na světě, snažím se doplňovat obsah, psát novinky co nejdřív (to moc těžké není, jiná carmageddon centrála není a tak mě nemá moc kdo předběhnout) a v nejbližší době bych chtěl udělat databázi modů do Carmageddonu 2 a 1. Jediné, co jsem neudělal je HTML a CSS. CSS se mi nedaří ovládnout. V každém prohlížeči vypadal vzhled jinak, proto se o to musel postarat GreenMan.

Pokud máte rádi Carmageddon sérii, určitě pravidelně navštěvujte Carmageddonu Centrálu, budu pro vás psát nejaktuálnější novinky a doplňovat obsah.