Comonosal, webdesign a ostatní (28.06.2011)

U? je to skoro týden, co mám prázdniny. Podařilo se mě úspěšně dokončit obor elektrikář, ikdyž to vůbec neumím a už vůbec bych se tím nemohl živit :D Pravda výsledky závěrečných zkoušek byly kromě písemných tragické, ale už jenom že jsem to udělal je obrovský zázrak.

Nedávno mě kontaktoval Druid, jestli nechci udělat první rozhovor na VCH, o hře Comonosal. žekl jsem si, že Comonosal potřebuje zviditelnit jako žádná jiná hra ode mě, tak jsem souhlasil, rozhovor najdete v Magazínu Velkého Chytráka.

 Dál mě spolužák požádal, jestli bych mu nepomohl upravit vzhled na estrankách, tak jsem si řekl ?e zkusím přímo navrhnout vlastní. Myslím že od posledního webu (LS2) vypadá líp. Spolužák byl spokojený, místo estránek jsem mu je zprovoznil na Wordpressu. Jeho stránky najdete tady - Virtuální dopravní podnik.
 

Virtu?ln? dopravn? podnik Protože adrese lightningsoft.cz v nejbližší době vyprší registrace, rozhodl jsem ji na další rok znovu koupit. Protože jsem ale nechtěl kupovat adresu, když se na LS nic neděje, zkusil jsem navrhnout nový vzhled stránek (LS4). Návrh členové týmu vzali, a tak se během týdne zrealizoval.
 

LS4 Navrhování webů mě hrozně baví, ikdyž to zatím nějak moc neumím. Ale každý nějak začínal.

 Ke Comonosalu jsem ještě udělal trailer speciálně pro rozhovor na VCH, můžete se podívat tady 
  To je asi vše, detektor blesků, který jsem chtěl sestrojit, nefunguje, ale zkusím ho opravit. Pokud se to podaří, hodím ho sem. Jinak bouřková aktivita poslední měsíc skoro žádná, všechno se mě to vyhýbá. Snad na tom budou prázdniny líp.