Co se všechno stalo (04.04.2011)

Omlouvám se za neaktivitu v posledních měsících. Nějak jsem si neudělal čas na aktualizaci. Takže to vezmu popořadě.

Do Zimní soutěže na foru VCH na téma souboj jsem udělal minihru Taktické Simulátor Učení, kde má hráč za úkol naučit se na test (ve formě psaní zobrazovaných čísel), a přitom bojovat s únavou. Umístil jsem se na 5. místě, víc než umístění mě ale potěšilo pěkné hodnocení hry.Dál jsem minulý týden dohrál Crysis 2. Ta hra je neuvěřitelně podobná Comonosalu. To mě trochu vzalo chuť na Comonosal dělat, protože mě těžko někdo bude věřit, že Comonosal takto vypadal ještě před nějakou ukázkou Crysis 2. Je pravda že několik věcí je podobných na Crysis 1, ale druhý díl je skoro stejný.

Proto jsem se minulý týden rozhodl vydat ukázkové demo, které bude obsahovat začátek hry až po námořní loď.
Škola mě ale opět přesvědčila, že plány musím změnit. Neměl jsem na to vůbec čas. Snažím se ale demo připravit co nejřív. Tak snad už brzy bude.

Ještt bych rád zmínil turnaje ve FlatOutu 2 - Český Pohár. Původní nápad, udělat neoficiální české stránky s pravidelnými turnaji každý měsíc dotáhl GreenMan a chylex do finální podoby, takže díky nim se můžete pravidelně účastnit turnajů této skvělé hry.

V nejbližší době mě čeká období p?ijimacích a závěrečných testů, takže na PC toho tolik neudělám. Ale snad se na školu dostanu a potom uý bude čas na Comonosal a další projekty, hlavně další p?eklady CryEnginu 2.

Tak to je všechno, pokusím se pro příště psát pravidelněji.