Konec lidstva se opět blíží (16.10.2010)
Slibovaný konec lidstva, tak jak je napsán ve hře Comonosal byl dlouho odkládán. Hlavně z důvodu hrozně pomalosti hry a dlouhého loadingu. Nedávno jsem se ale rozhodl zkusit to znovu a líp. Do hry jsem chtěl vložit "nové technologie", které jsem se v GM naučil až v poslední době. A tak se taky stalo, nová verze Comonosal je na cestě!

Zlepšení je nejvíc vidět na grafice, kde jsem se poučil z minulých chyb a zkusil si víc pohrát s levely, kde minulá kvalita nebyla všude na stejné úrovni. Hra samotná bych řekl že zůstala stejná, ale hráč se teď může líp pohybovat po terénu, i zničitelném. A konečně má hra i pořádnou hudbu, která bohužel není moje, ale zdarma z internetu. To doufám nebude vadit.

Hra je zatím hotová jenom po městskou část, takže ani ne půlka původního dema, ale chci aby každá část hry byla trochu propracovaná a jiná, proto to tak dlouho trvá. Ale snad už to teď vyjde, byla by to škoda, už jenom proto že mě jako jediná moje hra nějaký vývojářský dokument (game design dokument bych to ještě nenazýval :D )

Nakonec pár screenů (klikněte pro zvětšení)

Screen 1 Screen 1