Autobusový simulátor (24.08.2010)
Tak je skoro konec další poloviny prázdnin, za kterou jsem se rozhodl začít předělávat kvůli náročnosti a nepoužitelnosti původní verze Comonosal. No moc daleko to nedošlo :D

Zato jsem začal něco o čem jsem přemýšlel už hodně dlouho, každý den cestou do/ze školy. Je to bus simulátor, a tak jsem rozhodl ho postavit na 2.5D enginu původně vytvořeném pro znovuobnovení gta hry Život zločince. Ta je ale nad moje schopnosti, takže jsem zvolil jednodušší bus simulátor.

Půjde o takovou kopii Bus Drivera. Předem dané trasy, různá počasí, čas a roční období. Ano, hra se bude odehrávat třeba i v mém oblíbeném ročnnm období zimě.

Hotový je základ bus systému, a velká část první trasy, která je celkem jednoduchá na rozjezd. Nějaké screeny

screen 1
screen 2
screen 3

Mimo to bych i rád začal dělat na nové verzi Comonosal, možná ve vektoru. Hlavním důvodem je jak už jsem napsal nepoužitelnost a hrozná pomalost, a byla by škoda nevyužít tolik materiálu, který ke hře mám.

Ale bojím se že všechny tyto projekty v nejbližší době přestanou být tolik aktivní, protože můj život se krátí, a za chvíli budu opět jenom přežívat tu hloupou školu. Celkem se vůbec netěším, moji spolužáci (snad na 2 výjimky) mě vůbec nechybí a klidně bych bez nich žil dál...

Ale peklo ještě nezačalo, tak na příštích pár posledních dní si ho nebudu připomínat. Tak to je všechno, moc se toho opět nestalo.